Bir Akyazımız Var Çözüm Masası - 444 9 054

Etkinlikler

21
Mayıs
Pazartesi
2018

23 NİSAN KUTLAMALARI


Akyazı Tören Alanı

21-05-2018 09:00 - 21-05-2018 14:00

Akyazı’da kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her anı dolu dolu geçti.
 
Akyazı Tören alanında başlayan bayrama protokol üyelerinin katılımı ile gerçekleşti. Akyazı Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir’in tören alanına çelenk koyması ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı başlamış oldu.
 
Ardından Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan makamında Ahmet Hasnun Ortaokulu 4. Sınıf öğrencisi Onur Efe Meydan ve Okul Müdürü Erdal Erdin ile Öğretmen Filiz Meydan'ı makamında ağırladı. Makam koltuğuna oturan Onur Efe Meydan ile sohbet eden Hasan Akcan; Başkanlık makamını bir süreliğine devralan Onur Efe Meydan'ın şahsında tüm çocuklarımızın bayramını tebrik ediyorum. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, umudumuz, en kıymetli hazinemiz. Dedi…
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için Akyazı Atatürk stadına gelen başkan Akcan, Sakarya Vali yardımcısı Akyazı kaymakam vekili Mehmet Fatih Çiçekli, Akyazı Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak, Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora, Akyazı İlçe Müftüsü İzzet Şener, Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Akyazı Ak Parti Kadın kolları Başkanı Oya Asan, Akyazı Belediyesi Meclis Üyesi Serpil Başer ve diğer protokol üyeleri ile 23 Nisan gösterilerini izledi.
 
Son olarak Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğunun düzenlemiş olduğu “Kırmızı Başlıklı Kız” tiyatro gösterisi için Başkan Akcan Akyazı Sosyal Gelişim Merkezine geçti. Salonu tıklım tıklım dolduran çocuklar tiyatro gösterisi ve dans şovları ile harika bir gün geçirdiler.
 
Oluşturulma Tarihi : 24.04.2018 
Okunma Sayısı : 59